FANTASIC WORLD

Cuneiform Hoodie

Bullhead Hoodie

Legoman Hoodie

​Our betters

دوستداری تاریخ برای هرکدام از ما میسر است و تنها کافیست تصمیم بگیریم تا پای در راه معرفی تاریخمان بگذاریم، در پلت فرم آرکیوفشن می توانید به دوستداران تاریخ مستقیما معرفی شوید و بخشی از درآمد خود را صرف پیشرفت این اندیشه کنید. بین پنج تا ده درصد از درآمد ناشی از خریدهای شما از برندهای تحت آرم عاشقان باستان به امور مرتبط با پیشرفت آرکیوفشن اختصاص می یابد. با خرید از این برندها نشان دهید که چگونه حامی آنها هستید برای گسترش تاریخ. به زودی با تمامی این برندها که هر روز به ما اضافه می شوند مجموعه های خاص آرکیوفشن تولید می شود و ضمنا برروی محصولات خاص آنها اجازه ی استفاده از طرح هایمان داده می شود.

What is Archeolovers brand?

نتایج مسابقه عکاسی
​​​​​​​برای مشاهده ی نتایج روی عکس بالا کلیک کنید

AI CREATION BY ARCHEOFASHION

انسان از دیرباز به دنبال نامیرایی بوده است و اکنون با روند رو به توسعه ی هوش مصنوعی که چندین دهه تلاش دانشمندان را به خود معطوف کرده است، به راه کارهایی بصری رسیده است که ما در قالب اپلیکیشن هایی مانند میدجرنی به راحتی استفاده می کنیم.
آرکیوفشن از حدود دو سال پیش در تلاش بوده تا به متاورس راه پیدا کند و در چندین سمینار با مضمون متاورس و هوش مصنوعی اسپانسر بوده و به عنوان سخنران شرکت کرده ایم. در آرکیوفشن همگامی با دنیای دانش و تکنولوژی بدیهی است و ما نیز مدت هاست دست بکار شده ایم برای خلق محصولاتی بدیع با کمک هوش مصنوعی. 
البته ما تنها به خلق چند تصویر اکتفا نمی کنیم و برنامه ی بسیار جدی برای حضور در متاورس داریم و همچنین تولید محصولاتی با کمک هوش مصنوعی. اینکه در این مسیر چقدر موفق باشیم مهم نیست، آنچه مهم است آغاز حرکت ماست به این سو. برای همراهی بیشتر با شما برخی از تصاویر کانسپت و ایده هایمان را هر هفته با شما به اشتراک قرار می دهیم.

تصویر سازی غار قلعه کرد به مناسبت کاوش دکتر وحدتی نسب

سبد خرید