بدون شناخت تاریخ چگونه می توان به زمان حال و آینده اعتماد داشت؟ تاریخ دریچه ایست که بشر را با خود بیشتر آشنا می کند، اینکه بشر تصادفا به این روزهای خود نرسیده است، داستان آرکیوفشن به سالهای دور باز می گردد، زمانی که من دانشجویی پرسشگر بودم و به سبب آشنا شدن با دکتر یوسف مجید زاده توانستم دنیای باستان را با درکی عمیق بشناسم. حضور بعنوان یک طراح در محوطه های باستانی ازبکی و جیرفت و همنشینی همیشگی با تیم های حفاری بسیار برجسته ی بین المللی آن روزها سبب شد تا باستان شناسی بخشی دوست داشتنی از زندگی من شود و هر روز بیش از پیش به ارزش شناخت دنیای باستان پی برم. سفر به کشورهای متعدد و دیدار از محوطه های باستانی گوناگون باعث شد شناخت بیشتری به انواع مختلف معرفی محوطه های باستانی به انسان های عادی و غیر آکادمیک بدست آورم. شرایط گاها نا مساعد در معرفی و شناساندن مناطق باستانی متعدد ایران که مهدی شناخته شده در تمدن جهان است موجب شد تا به اندیشه ای ترکیبی بین باستان شناسی و مد دست یابم. برندی از جنس دنیای باستان اما با ساختاری معاصر و مدرن. ایده ی اینکه کمد لباسهایمان را مبدل به کتابخانه ای از جنس لباس ها کنیم و تاریخ را توسط لباس ها از گوشه ی موزه ها و درون کتاب ها خارج کنیم و به میان جامعه  آوریم. اینگه با پوشیدن بخش هایی از تاریخ، می توان به ذات ساکن تاریخ حرکت بخشید. آرکیوفشن یا همان باستان پوش در اصل یک حرکت اجتماعی است نه فقط یک محصول و یا حتی یک برند، زبانی نو برای بیان تاریخ به جامعه. اینگونه می توان امیدوار بود که تاریخ زیباتر و دوستداشتنی تر به جامعه بیان شود. آرکیوفشن از نظر ساختار ترکیبی است از دو  لغت آرکیولوژی به معنای باستان شناسی و فشن به معنی مد که در کشورهای ایران و پرتغال به ثبت رسمی رسیده است. در ایران برای خوانش راحت این برند نام آنرا باستان پوش گذاشته ایم تا هم پاسدار زبان پارسی باشیم و هم ساختار بین المللی خود را حفظ کنیم.
صدرالدین شریعتمداری که در بین دوستانش به نام صدرا شناخته می شود، خالق برند آرکیوفشن است. وی متولد مهرماه سال ۱۳۶۰ بوده و پس از همکاری با یساری از برندهای اروپایی نظیر آدولفو دومینگز، بوجی، جی اکس ، کلارکس و نیز طراحی و ایده پردازی بسیاری از برندهای ایرانی همچون بادی اسپینر، پنو، فلیتیو، رامودایتی، ایزوکیدز . مشاوره ی مارکتینگ به بسیاری دیگر نظیر بی سی سی، پیانو، زاگرس و بسیاری دیگر ، دل در مسیر اصلی خود یعنی تلفیق مد و باستان شناسی نهاد. آرکیوفشن با شعار تاریخ در حال حرکت ایده ای بود که توسط وی خلق شد و بوتیک موزه به دنیای مد راه یافت.

فروشگاه مرکزی | مرکز خرید باملند

مرکز خرید باملند تهران، در غرب تهران و نزدیک دریاچه ی مصنوعی چیتگر واقع شده است، این مرکز خرید که شباهت های بسیار زیادی به مراکز معتبر دنیا دارد در حاشیه ی شمالی دریاچه واقع شده است، زیبایی معماری منحصر به فرد آن باعث شده است این مرکز خرید یکی از جاذبه های گردشگری تهران به شمار رود. نخستین فروشگاه ما در یکی از زیباترین بخش های این مرکز خرید یعنی بلوک c ، در طبقه ی منهای یک جنب کافه ی ورف واقع شده است. 
از مشخصات این فروشگاه احاطه شدن آن در بین دو باغچه ی زیبای مرکز خرید است که محیطی خارق العاده برای آن تهیه کرده است. در دیواره ی شمالی فروشگاه یکی از بزرگترین تابلوهای Indoor وجود دارد که نقشی ترکیبی از تمدن های مختلف و لوکیشن های باستانی را در خود جای داده است، از زیگورات چغازنبیل تا دروازه ی ملل و یا اهرام مصر و حتی کلیزیوم در رم. میز شش متری وسط فروشگاه با نام دختر، چوبی یک تکه از درخت افراییست که بخشی بزرگ از داستان ماست. روز خرید این چوب زیبا مصادف بود با زمان قتل دختر معصومی به نام رومینا در شمال ایران و ما نام این چوب زیبا را گذاشتیم، دختر.
از دیگر جاذبه های این فروشگاه، صورتک های طراحی شده ی ماست که یادآور انسان دور هستند با کلاهی نمدی.

سبد خرید